שירותי מחשוב לעסקים

כל מה שרציתם לדעת על שירותי מחשוב לעסקים

מקימים עסק? אחת המשימות החשובות ביותר העומדות בפניכם היא לדאוג לשירותי מחשוב מותאמים. למי פונים ומהיכן מתחילים? התשובות מחכות לכם בהמשך המאמר.

הניסיון שלנו בתיקון מחשבים ושחזור נתונים מעל 10 שנים, אישורים של Apple & Microsoft. 

למי פונים כדי לקבל שירותי מחשוב לעסקים?

כדי לקבל שירותי מחשוב לעסקים, יש לפנות לחברה העוסקת בפתרונות מחשוב למגזר העסקי. יש מספר חברות העונות על הגדרה זו ולכן חשוב לברר האם יש לחברה ניסיון בתחום, מהי ההסמכה המקצועית של צוות העובדים, מה כולל השירות שהחברה מציעה ומה ידוע על המוניטין שלה.

באיזה שלב צריך להיעזר בשירותי מחשוב?

שירותי מחשוב נדרשים בשלב הקמת העסק, כדי לאפיין את הצרכים הייחודיים של הלקוח ולתכנן עבורו תשתית מחשוב ותקשורת. לאחר הקמת התשתיות יש להמשיך ולהיעזר בחברה כדי לבצע תחזוקה שוטפת של השרתים וארונות התקשורת, שדרוגים במידת הצורך ושירותי תיקונים.

 מה כוללים שירותי מחשוב לעסקים?

שירותי מחשוב כוללים אפיון צרכי העסק, תכנון והקמה של תשתיות תקשורת ומערכת מחשוב, ייעוץ לגבי רכישת מחשבים, תצורת חיבורי אינטרנט, חיבור כלל המכשירים לרשת כולל מחשבים, מדפסות, סורקים, מצלמות אבטחה ופקס, התקנת אנטי וירוס, ניקוי קבצים ותוכנות שונות לשימוש העסק, תחזוקת שרתים, גיבוי קבצים, תיקוני חומרה, תיקון תקלות באמצעות השתלטות מרחוק או במעבדת מחשבים מאובזרת, הדרכת העובדים לגבי שימוש נכון במערכת ומכירת ציוד היקפי על פי הצורך.

מה חשוב לברר לגבי התקנת תוכנות?

חברות המספקות שירותי מחשוב יכולות לדאוג גם לרכישת תוכנות לעסק, כמו אופיס, תוכנות לניהול מלאי, פוטושופ ועוד. כדי לוודא שאתם לא עוברים על החוק יש לברר מראש שהחברה מחזיקה באישורים הנדרשים כמו אישורים של Apple ו-Microsoft ושהיא מתקינה תוכנות באופן חוקי ולא פיראטי.

כמה עולה השירות?

אי אפשר לנקוב בתעריף אחיד, מכיוון שלכל עסק יש צרכים שונים ומאפיינים ייחודיים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון והקמת מערכת המחשוב ותשתיות התקשורת. בנוסף, יש להבדיל בין התקשרות חד פעמית לצורך ייעוץ והתקנה, לבין שירות קבוע הכולל גם תחזוקה ותיקונים.

עם זאת, לאחר פגישת הייעוץ הראשונית בקשו לקבל הצעת מחיר מסודרת, המתייחסת לכל סעיפי השירות. כך תוכלו להשוות להצעות מחיר מחברות אחרות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

Call Now Button
פתיחת צ'אט
צריכים עזרה?
היי,
אני טדי טכנאי המחשבים שלך!
לחצו כאן לשליחת הודעה :)