התקנת מצלמות אבטחה

הדרישה להתקנת מצלמות אבטחה ומערכות מעקב הפכו הצורך הכרחי עבור החברה בה אנו חיים. עם הסביבה הטכנולוגית ההולכת וגדלה, התעורר הצורך בביטחון. בין אם אתה בעל בית מגורים, בית קרקע, משרד, אולם תעשייתי, מצלמות מעקב ומערכות אבטחה לא צריך להשאיר אותך אדיש. לחברה שלנו יש את כל האישורים הדרושים להתקנת מערכות אבטחה מכל סוג שהוא, אנשים בלתי מורשים לא יכולים להתקין מערכות כאלה, עדיף לתת את למקצוענים. 

נסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על הרכבה של מצלמות מעקב ותכונות שלהם.

למה להתקין מערכת מצלמות?

הסטטיסטיקה מראה שהסיכוי לפריצות גנבים פוחת במקום שמותקנת מערכת מצלמות מקצועית. מצלמות אבטחה, הן נסתרות וגלויות, קשה מאוד באמת לתפוס גנבים אך ללא ספק אפשר למזער את הסיכוי לביקור. אנחנו רוצים להזכיר כי רק את התמונות על מצלמות מעקב מצויד המשרד מורשה מהווים ראיות משפטיות.

צפיה מרחוק ?

הרבה פעמים  יוצא שאתה בעבודה ומחוץ לעיר ומקבל שיחה ממערכת אזעקה, במקרה כזה יכול לפתוח את הטלפון ולקבל תמונה בזמן אמת , זה אפשרי בהחלט להתחבר באמצעות מחשב, מחשב נייד, טאבלט או סמארטפון המחובר לאינטרנט. וכמו חיבור לאינטרנט הוא כבר לא בעיה לא משנה איפה אתה נמצא, אתה תמיד יכול לראות את הנכס.
יתר על כן, המצלמות ניתן לחבר למערכת אזעקה כאשר תנועה חשודה מתגלה, האזעקה מופעלת ומתקשרת ישר לחברת אבטחה והגנה, או ישירות לטלפון האישי שלך. כאשר אירוע מזוהה, הטלפון מזהיר אותך, אתה יכול להציג תמונות ויכול לנקוט בכל הצעדים הדרושים, לא משנה היכן אתה נמצא.

לפני הרכבה, מה אני צריך לדעת על מצלמות מעקב?

 מצלמות מעקב מחולקות לשתי קטגוריות עיקריות: מצלמות מעקב חוצות מצלמות מעקב מקורה.

כפי שהשם מרמז, מצלמות חוצות תוכננו במיוחד כדי לפקח על רווחים חיצוניים גדולים מ 20  מטר. הם עמידים בפני גשם, שלג, ערפל, רוח, כל סוג של לחות, מצלמות אנטי ונדליות.

 • בתא פנימי יש מעטפת פחות עמיד (רוב הפלסטיק), קטן יותר, שנועד להיות מותקן במרחבים צרים או נסתרים באריחים, קירות שקר, תקרה וכו ‘.
  ללא קשר לקטגוריה הם שייכים (חיצונית או פנים), מצלמות מעקב יכול לקבל את התכונות הבאות כדי לזכור:
  עדשה קבועה או עדשת Varifocal (עדשה ניתן לתקן, כדי ללכוד תמונות רק מספר מסוים של מטרים או Varifocal עם מרחק מתכווננת לקבלת פן הרכבה למרחקים קצרים חיצוניים, אנו ממליצים מצלמות עם עדשה קבועה פחות עולה ועושה בדיוק את אותו הדבר)
 • מתקן צילום לילה אינפרה אדום (רלוונטי אם המצלמה מצוידת בתכונה זו הוא מרחק הירי וכן את החדות של התמונה שנתפסו)
 • בהירות ורגישות (מייצג את היכולת של המצלמה מעקב כדי להתאים את כמות האור, תוך שמירה על תמונה ברורה)
 • תפריט פונקציות (מומלץ שיהיה תפריט עשיר בתכונות כמו ספציפיים מתכווננת: יחס אות לרעש, את כמות האור האחורי, זיהוי תנועה, לעומת זאת, התאמת צבע, מיסוך באזורים שאינם בשימוש)
 • מצלמה יכולה לפעול אנלוגי או דיגיטלי (חדות אנלוגית מותנית מספר קווי טלוויזיה, בעוד שמספר דיגיטלי מגה פיקסל עם הרבה יותר בהיר)
  מערכת מעקב וידאו יעילה מאפשרת למשתמש לגשת לתמונות בזמן אמת, כמו גם בארכיון התמונות. בשביל זה, דורש DVR ואת הכונן הקשיח. DVR הוא מכשיר שלוכד וידאו ממצלמות מעקב, תהליכים ומאחסן אותו על הכונן הקשיח או משרת את המשתמש בזמן אמת.
  חיבור לאינטרנט הוא גם דרישה להיות מסוגל לראות את התמונות שנתפסו על ידי מצלמות מעקב, לא משנה איפה אתה. בקצרה, המרכיבים של מערכת מעקב הם: מצלמות מעקב, DVR, כבלים חיבור, מחברים, ספקי כוח . העלות של מערכת מעקב משתנה בין הספקים, כמובן המחיר תלוי מאוד על אופי המיקום, את המורכבות של העבודה, אותה דורשות הלקוח.

דרכנו היא:

 • אתה יוצר קשר בדוא”ל או בטלפון.
 • צוות שלנו ייסע למיקום לזהות את הדרך הטובה ביותר הרכבה, דרישות מיוחדות של מיקום, מסלולים לכבלים לייעץ לך המהווה את המערכת הטובה ביותר עבורך, הוא מבחינת איכות כמו ואת המחיר. אנו יכולים לבצע הערכה לאחר שיחת הטלפון, אך מומלץ לראות את המקום. הביקור עולה 200 ש”ח, במידה והעבודה נסגרת הביקור מתקזז מהסכום הסופי.

אנו עומדים לרשותכם, אם אתם רוצים לשדרג את המערכת הישנה שלך התקינו מצלמות חדשות נותנת לך איכות תמונה הרבה יותר גבוהה. בכל התקנת מצלמות נותנים אחריות ומתחייבים להרכבה באיכות גבוהה במחיר הוגן. אנו מספקים תחזוקה עבור כל סוג של מערכת מעקב.

התקנה זולה או יקרה?

זו השאלה הראשונה המונחת על שפתי כולם כאשר הם מחליטים לקחת את ההחלטה להתקין מצלמות. כמה? כיצד אוכל לקבל מחיר נמוך יותר? מניסיון, לקוחות נוטים לקנות ציוד זול (יש מצלמות שעולות גם 50 שקל / יח) אבל תקבלו תמונה באיכות ירודה מאוד, חוסר החזון בלילה, לבסוף, הם מקבלים לשלם יותר ממערכת אחת במחיר הגון. בסופו של דבר תקבלו תמונה ששווה 50 שקלים.
מטרתנו היא לייעץ ללקוחות שלנו לבחור ציוד איכותי במחיר הגון שמתאים באופן מושלם בתקציב שיש להם. לקוח מרוצה הוא שווה הרבה יותר מאשר לקוח “מרומה”.

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ