כותרת שקופית 1
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
כותרת שקופית 2
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
כותרת שקופית 3
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
לחץ כאן
הקודם
הבא

הקמה וניהול שרתים

הקמה וניהול שרתים

המידע שאתם צוברים במהלך ניהול העסק וכמות הנתונים שיש לשמור ולגבות, מחייבת מציאת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מלבד שמירה על כונן המחשב. לשם כך יש שירותי הקמה וניהול שרתים.

בעבר, היה מקובל לשמור את רוב או כל המידע על גבי המחשב או כונן אחסון נייד. עם השנים, מקרים של וירוסים ובלאי של רכיבי חומרה, אשר גרמו להשבתת מחשבים, עוררו את הצורך בפתרון אחר לאחסון הקבצים. לכך מצטרפות העובדות שכמות הנתונים שיש כיום לכל עסק גדלה באופן משמעותי ויש לשמור את המידע בצורה מסודרת, לגבות ולוודא שהוא ניתן לשליפה מכל מחשב, לכן, גם אם אתם עסק קטן בתחילת דרכו, אתם זקוקים לשירותי הקמת שרתים, תחזוקה וניהול.

סוגי שרתים

שרתים מיועדים לא רק כפתרון אחסון וגיבוי נתונים, אלא גם כדי לאפשר הרצה במקביל של תוכנות רבות ושיפור ביצועים במערכת המחשוב והתקשורת. זו הסיבה שהם חיוניים בכל עסק. השרתים הם סוג של מחשב, אך הם שונים ממחשב אישי הן ברכיבי החומרה והתוכנה והן ביכולות וביצועים.

ניתן לחלק את סוגי השרתים לשלוש קבוצות עיקריות: שרת פיזי מקומי, שרת מרוחק ושרת וירטואלי. שרת פיזי מקומי מצריך הקמה של ארון שרתים בתוך המשרד או בסמוך לו. שרת מרוחק מקנה גישה לשרת או חוות שרתים אשר נמצאת במקום אחר, ושרת וירטואלי זה למעשה שרת ענן, בו המידע נשמר ברשת האינטרנט.

איך יודעים באיזה שרת לבחור?

כאן נכנס תפקידה של חברת המחשוב אליה אתם פונים. חברת מחשוב מקצועית ובעלת מוניטין, יכולה להציע לכם לא רק שירותי תיקונים ומכירת מחשבים, אלא גם הקמה וניהול שרתים. החברה תאפיין את צרכי העסק ותייעץ לכם לגבי בחירת סוג השרת. לאחר סיום שלב ההקמה, החברה תמשיך לבצע תחזוקה שוטפת של השרתים, ביצוע עדכונים, בקרה, גיבויים ושדרוגים במידת הצורך. במידה ונתגלו בעיות בשרת, החברה תדאג לתקן ולתת מענה.

כאשר אתם מתייעצים עם החברה לגבי הקמה וניהול שרתים, ודאו שאתם מבינים מהם היתרונות והחסרונות של כל סוג ושהשרת הספציפי שנבחר מכיל פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע, על פי התקנים המחייבים.

Call Now Button
פתיחת צ'אט
צריכים עזרה?
היי,
אני טדי טכנאי המחשבים שלך!
לחצו כאן לשליחת הודעה :)