אודות

טדי הרשקוביץ

טכנאי מחשבים בעל הסמכת (טכנאי רשתות תקשורת) של מיקרוסופט בעל ניסיון וותק של למעלה מ-10 שנים בתחום המחשבים והמתח הנמוך. בשנים האחרונות עבדתי בחברות תמיכה מהמובילות  במשק הנותנות תמיכה לחברות ענק. כרגע אני נותן שירותי מחשוב לעסקים קטנים ,מתיקוני מחשב ועד לאחזקת רשתות תקשורת.

הניסיון שלנו בתיקון מחשבים ושחזור נתונים מעל 10 שנים, אישורים של Apple & Microsoft. 

הפתרונות שלנו 

אנחנו הפתרון לכל הבעיות הטכניות שלך, אנו מציעים סט שלם של שירותי אבחון חומרה, התקנה, מחשוב ,באגים, מדפסת, נתב, סורק, תצורת חיבורי אינטרנט ,כונן קשיחה מחיצות פתרון בעיות, LAN או רשת אלחוטית כדי להתקין מנהלי התקנים של Windows ,התקנת תוכנות הקשורות לתפקוד טוב של אנטי וירוס PC הגנה חומת אש.

שירותים נוספים 

אנו מציעים גם שירותים למחשבים ניידים: ניקוי מחשב נייד מערכות קירור, dedusting CPU תרכובת תרמית השינוי הפנימי, שבבים, שירות קירור למחשב נייד, מקלדות, clamping מנגנון, החלפת מסך, החלפת הארד דיסק ועוד.

התמחיות

צוות ה-IT  מתמחה בהגדרה והתקנת רשתות, כבלים, רשתות אלחוטיות, ארונות תקשורת,רשתות וירטואליות ופרטיות, הגדרה וניהול של שרתי Windows, התקנת ציוד היקפי: מדפסות, מכונה צילום, מכשירי פקס על ידי טכנאי מוסמך, אנחנו רוצים מערכת IT מאובטחת ויציבה ,עלויות תחזוקה נמוכה.

תן לנו לעזור, למה לבלות את היום בלנסות לפתור את הבעיות הטכניות שלך כאשר אנו יכולים להגיע תוך זמן קצר? התקשרו לצוות הטכני! תן לנו לעשות את העבודה כדי שתוכל לעבוד בראש שקט.

 

Call Now Button
פתיחת צ'אט
צריכים עזרה?
היי,
אני טדי טכנאי המחשבים שלך!
לחצו כאן לשליחת הודעה :)